Atrakcje

Casa de Buenas i Sarbinowo

resort & events place

casa de buenas

Odpoczywaj i baw się razem z rodziną w powiewach morskiej bryzy

Domki w Casa De Buenas położone są tuż przy plaży, dlatego też wszędzie rozlega się przyjemny szum fal, a w powietrzu roztacza się zapach morskiej bryzy. To wymarzone miejsce wypoczynku dla dzieci i dorosłych.

CASA DE BUENAS

Chwila relaksu z lampką dobrego wina w doborowym towarzystwie

Nasz kompleks to miejsce nie tylko przyjazne dzieciom. Stworzyliśmy wiele miejsc, w których można delektować się ciszą i lampką ulubionego wina. Dodatkowo przy każdym domku do dyspozycji gości jest mini taras.

Stadnina husaria

Jazda konna po plaży i klimatyczna nadmorska stajnia

Jeśli jesteś fanem jazdy konnej to mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację. W bliskiej okolicy znajdują się ośrodki jeździeckie i klimatyczne nadmorskie stajnie. Wykwalifikowany personel pomoże Ci we wszystkim.

SARBINOWO

Piękna, piaszczysta plaża oddalona zaledwie 1 minutę drogi

Sarbinowo i okolice Mielna słyną z pięknych i dużych piaszczystych plaż. Wynajmując domek w Casa De Buenas zyskujesz do nich komfortowy dostęp. Wystarczy zaledwie jedna minuta pieszo aby się tam znaleźć.

fot. www.gaski.pl

Gąski

Latarnia morska w Gąskach o wysokości 50,2 m z XIX wieku

Latarnia w Gąskach to punkt z bogatą historią warty odwiedzenia. Została zbudowana w latach 1876-1878 i do dziś jest w pełni sprawna. Spodoba się szczególnie najmłodszym, ponieważ jest dostępna do zwiedzania.

MIELNO

Park linowy Tukan w Mielnie – aktywny wypoczynek

Dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek polecamy park linowy. To ponad 950 m tras o siedmiu poziomach trudności (trasy dla dzieci i dorosłych). Pamiętaj o wygodnym stroju!

fot. www.parkmielno.pl

CASA DE BUENAS

Czy jesteś gotowy na swój niezapomniany urlop w Sarbinowie?

ODPOCZNIJ W CASA DE BUENAS

Wyrwij się z miasta i spędź najlepszy urlop w Casa De Buenas!

Skontaktuj się z nami!

Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub on-line.

Rezerwacja on-line